Monthly Archives: styczeń 2023
@BartoszFigur najlepsze jest to, że je kupiłem?
@BartoszFigur najlepsze jest to, że je kupiłem?
— tomasz (@tomasz)
Jan 31, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 31, 2023 at 01:42PM
Stupid #ai? #ChatGPT https://bit.ly/3Y8A3jl
Stupid #ai?
#ChatGPT https://bit.ly/3Y8A3jl
— tomasz (@tomasz)
Jan 31, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 31, 2023 at 01:42PM
@ukasz_czerniak i tu pojawia się problem… który nazywa się @granturismo, który stale okupuje konsolę :)
@ukasz_czerniak i tu pojawia się problem… który nazywa się @granturismo, który stale okupuje konsolę :)
— tomasz (@tomasz)
Jan 31, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 31, 2023 at 10:07AM
@bszymeczko serio… o grze też sporo dobrego słyszałem ale jakoś ciężko mi się oderwać od @granturismo ;)
@bszymeczko serio… o grze też sporo dobrego słyszałem ale jakoś ciężko mi się oderwać od @granturismo ;)
— tomasz (@tomasz)
Jan 31, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 31, 2023 at 10:07AM
RT @wkrawcz1: Nadmiarowe zyski PiSiorów na nawozach rolniczych. W Niemczech saletrzak kosztuje 2750 zł/t. W tym samym czasie w Polsce 3850 zł/t. – Rolnicy, nie czujecie się robieni w ch..ja? ?
RT @wkrawcz1: Nadmiarowe zyski PiSiorów na nawozach rolniczych. W Niemczech saletrzak kosztuje 2750 zł/t. W tym samym czasie w Polsce 3850 zł/t.
– Rolnicy, nie czujecie się robieni w ch..ja? ?— tomasz (@tomasz)
Jan 31, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 31, 2023 at 09:13AM
@Artur_q77 Zwłaszcza jak tylna oś się uślizguje w zakręcie?
@Artur_q77 Zwłaszcza jak tylna oś się uślizguje w zakręcie?
— tomasz (@tomasz)
Jan 31, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 31, 2023 at 09:11AM
#TheLastOfUsHBO jest tak dobre, że chyba odpalę grę bo przyznaję się, że nigdy w #TheLastOfUs nie grałem?♂️
#TheLastOfUsHBO jest tak dobre, że chyba odpalę grę bo przyznaję się, że nigdy w #TheLastOfUs nie grałem?♂️
— tomasz (@tomasz)
Jan 31, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 31, 2023 at 09:06AM
Mówią, że w BMW nie ma kierunkowskazów a to nieprawda Po prostu kierowcy BMW używają kierunkowskazów w ostateczności, ponieważ ograniczają ich zużycie, wydzielanie energii, która jest do tego potrzebna, a co za tym idzie zmniejszają emisję CO2 Także przestańcie się nas czepiać!
Mówią, że w BMW nie ma kierunkowskazów a to nieprawda
Po prostu kierowcy BMW używają kierunkowskazów w ostateczności, ponieważ ograniczają ich zużycie, wydzielanie energii, która jest do tego potrzebna, a co za tym idzie zmniejszają emisję CO2
Także przestańcie się nas czepiać!— tomasz (@tomasz)
Jan 31, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 31, 2023 at 08:59AM
@jamirq nie
@jamirq nie
— tomasz (@tomasz)
Jan 31, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 31, 2023 at 08:58AM
Szukam aplikacji dla iPhone, która pozawalałaby nagrywać filmy ale z opcją pauzowania podczas nagrywania… znacie coś sprawdzonego? #apple #ios #iphone #app
Szukam aplikacji dla iPhone, która pozawalałaby nagrywać filmy ale z opcją pauzowania podczas nagrywania… znacie coś sprawdzonego?
#apple #ios #iphone #app
— tomasz (@tomasz)
Jan 30, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 30, 2023 at 09:58PM