@BartoszFigur najlepsze jest to, że je kupiłem?
posted in twitter
@BartoszFigur najlepsze jest to, że je kupiłem?
@BartoszFigur najlepsze jest to, że je kupiłem?
— tomasz (@tomasz)
Jan 31, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 31, 2023 at 01:42PM