tomaszwyka

Mówią, że w BMW nie ma kierunkowskazów a to nieprawda Po prostu kierowcy BMW używają kierunkowskazów w ostateczności, ponieważ ograniczają ich zużycie, wydzielanie energii, która jest do tego potrzebna, a co za tym idzie zmniejszają emisję CO2 Także przestańcie się nas czepiać!

Mówią, że w BMW nie ma kierunkowskazów a to nieprawda Po prostu kierowcy BMW używają kierunkowskazów w ostateczności, ponieważ ograniczają ich zużycie, wydzielanie energii, która jest do tego potrzebna, a co za tym idzie zmniejszają emisję CO2 Także przestańcie się nas czepiać!



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 31, 2023 at 08:59AM