tomaszwyka

Monthly Archives: styczeń 2023

@programZDupy ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 29, 2023 at 09:32PM

@KramerGrzegorz skoro ksiądz może ruchać małe dzieci to taki tweet to błachostka



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 29, 2023 at 09:29PM

@Kamil48129651 no to u mnie Mustang to jest takie auto, którym fajnie się od czasu do czasu przejechać… prawdziwą radość z jazdy daje mi mały skurwiel czyli porobione M2 Competition✌️



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 29, 2023 at 09:05PM

Jedną z ważniejszych umiejętności w niedalekiej przyszłości będzie umiejętność sprawnego korzystania z narzędzi takich jak #ChatGPT #AI to nie jest coś czego należy się bać ale coś co pozwoli nam być lepszymi od naszej konkurencji, która nie będzie potrafiła z tego korzystać?? https://bit.ly/3XOhCk3



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 29, 2023 at 09:03PM

@Kamil48129651 nie no, Audi to jest szmacisko… nie stawiaj tego w jednym rzędzie z BMW czy nawet Mercedesem… mam naprawdę w chuj beemek… od 2010 jeżdżę praktycznie tylko BMW i zero problemów Mam doświadczenie z dieslami, benzynami i nawet elektrycznym iX⚡️ https://bit.ly/406DGIt



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 29, 2023 at 08:39PM

@Kamil48129651 mam w jednym aucie S55 (czyli ten silnik o którym mówisz) i jest to fantastyczna jednostka… ale olej zmieniam co 8-10tys + po każdym upalaniu na torze Zrobiony na 535KM i 713Nm



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 29, 2023 at 04:30PM

@Kamil48129651 Fabryka ale niestety po kablu tylko działa?‍♂️



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 29, 2023 at 04:10PM

@Kamil48129651 nie są, Mustang to auto kiepskie… jedyne co go broni to legenda, brzmienie i powiedzmy, że wygląd i to tyle… nie ma podjazdu jeśli chodzi o właściwości jezdne do BMW… ale też kosztował tyle co BMW 120d więc uczciwie go wyceniono Wał ukręcony po 12tys km, trzeszczy, itd



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 29, 2023 at 04:09PM

@Kamil48129651 widzisz kolego tylko że ja posiadam Mustanga… https://bit.ly/3XNIMYl



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 29, 2023 at 12:28PM

@MacWyznawca @debianeq o 10? Chyba o 20?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 29, 2023 at 12:24PM