Monthly Archives: styczeń 2023
RT @sikorskiradek: Od jutra Chorwaci będą bez ryzyka kursowego płacić za kredyty około 2%. Polakom nacjonaliści nie pozwalają.
RT @sikorskiradek: Od jutra Chorwaci będą bez ryzyka kursowego płacić za kredyty około 2%.
Polakom nacjonaliści nie pozwalają.— tomasz (@tomasz)
Jan 1, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 01, 2023 at 12:00PM
@mateuszbudzen Dzięki za Porsche i BMW. Wzajemnie ?
@mateuszbudzen Dzięki za Porsche i BMW. Wzajemnie ?
— tomasz (@tomasz)
Jan 1, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 01, 2023 at 11:59AM
Najlepszym wszystkiego!
Najlepszym wszystkiego!
— tomasz (@tomasz)
Jan 1, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 01, 2023 at 11:58AM
Rok 2022 Pamiętam jakby to było wczoraj
Rok 2022
Pamiętam jakby to było wczoraj
— tomasz (@tomasz)
Jan 1, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 01, 2023 at 11:48AM
Magia na Orlenie VAT rośnie o 15% a cena brutto paliwa się nie zmienia… tak proszę państwa rząd PiS z Morawieckim, Kaczyńskim i Obajtkiem na czele jebał Was w dupę przez odstanie miesiące na cenach paliwa. https://bit.ly/3VDDX21
Magia na Orlenie
VAT rośnie o 15% a cena brutto paliwa się nie zmienia… tak proszę państwa rząd PiS z Morawieckim, Kaczyńskim i Obajtkiem na czele jebał Was w dupę przez odstanie miesiące na cenach paliwa. https://bit.ly/3VDDX21— tomasz (@tomasz)
Jan 1, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 01, 2023 at 11:21AM
@HelvisPriestley piękny strzał w PiSowskie ryje?
@HelvisPriestley piękny strzał w PiSowskie ryje?
— tomasz (@tomasz)
Jan 1, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 01, 2023 at 05:46AM
@mateuszbudzen dlatego czekałem na nowy rok, cena netto spadnie a VAT sobie odliczę… mega mnie wkurwili tą obniżką VAT i sztucznym podniesieniem cen netto ale najwidoczniej już napompowali kasę Orlenu i wracamy do normalności
@mateuszbudzen dlatego czekałem na nowy rok, cena netto spadnie a VAT sobie odliczę… mega mnie wkurwili tą obniżką VAT i sztucznym podniesieniem cen netto ale najwidoczniej już napompowali kasę Orlenu i wracamy do normalności
— tomasz (@tomasz)
Jan 1, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 01, 2023 at 05:35AM
Jak się z kimś umawiam pierwszy raz to zawsze wygląda to mniej więcej tak – jak cię rozpoznam? – będę w niebieskim BMW https://bit.ly/3VBt3K7
Jak się z kimś umawiam pierwszy raz to zawsze wygląda to mniej więcej tak
– jak cię rozpoznam?
– będę w niebieskim BMW https://bit.ly/3VBt3K7— tomasz (@tomasz)
Dec 31, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 31, 2022 at 10:38PM