tomaszwyka

RT @wkrawcz1: Nadmiarowe zyski PiSiorów na nawozach rolniczych. W Niemczech saletrzak kosztuje 2750 zł/t. W tym samym czasie w Polsce 3850 zł/t. – Rolnicy, nie czujecie się robieni w ch..ja? ?

RT @wkrawcz1: Nadmiarowe zyski PiSiorów na nawozach rolniczych. W Niemczech saletrzak kosztuje 2750 zł/t. W tym samym czasie w Polsce 3850 zł/t. – Rolnicy, nie czujecie się robieni w ch..ja? ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 31, 2023 at 09:13AM