RT @wkrawcz1: Nadmiarowe zyski PiSiorów na nawozach rolniczych. W Niemczech saletrzak kosztuje 2750 zł/t. W tym samym czasie w Polsce 3850 zł/t. – Rolnicy, nie czujecie się robieni w ch..ja? ?
posted in twitter
RT @wkrawcz1: Nadmiarowe zyski PiSiorów na nawozach rolniczych. W Niemczech saletrzak kosztuje 2750 zł/t. W tym samym czasie w Polsce 3850 zł/t. – Rolnicy, nie czujecie się robieni w ch..ja? ?
RT @wkrawcz1: Nadmiarowe zyski PiSiorów na nawozach rolniczych. W Niemczech saletrzak kosztuje 2750 zł/t. W tym samym czasie w Polsce 3850 zł/t.
– Rolnicy, nie czujecie się robieni w ch..ja? ?— tomasz (@tomasz)
Jan 31, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 31, 2023 at 09:13AM