tomaszwyka

#TheLastOfUsHBO jest tak dobre, że chyba odpalę grę bo przyznaję się, że nigdy w #TheLastOfUs nie grałem?‍♂️

#TheLastOfUsHBO jest tak dobre, że chyba odpalę grę bo przyznaję się, że nigdy w #TheLastOfUs nie grałem?‍♂️



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 31, 2023 at 09:06AM