#TheLastOfUsHBO jest tak dobre, że chyba odpalę grę bo przyznaję się, że nigdy w #TheLastOfUs nie grałem?♂️
posted in twitter
#TheLastOfUsHBO jest tak dobre, że chyba odpalę grę bo przyznaję się, że nigdy w #TheLastOfUs nie grałem?♂️
#TheLastOfUsHBO jest tak dobre, że chyba odpalę grę bo przyznaję się, że nigdy w #TheLastOfUs nie grałem?♂️
— tomasz (@tomasz)
Jan 31, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 31, 2023 at 09:06AM