Monthly Archives: grudzień 2022
Haha @pila3d trafiłeś na storiski @TygodnikNIE ? https://bit.ly/3HYFXP4
Haha @pila3d trafiłeś na storiski @TygodnikNIE ? https://bit.ly/3HYFXP4
— tomasz (@tomasz)
Dec 21, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 21, 2022 at 11:27PM
@Cryptoking for what?
@Cryptoking for what?
— tomasz (@tomasz)
Dec 21, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 21, 2022 at 08:28PM
@Artur_Roguski @hazan ja zazwyczaj we wtorek czuję że już piątek?
@Artur_Roguski @hazan ja zazwyczaj we wtorek czuję że już piątek?
— tomasz (@tomasz)
Dec 21, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 21, 2022 at 09:34AM
@Cryptoking Keep it?
@Cryptoking Keep it?
— tomasz (@tomasz)
Dec 20, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 20, 2022 at 08:12PM
@pila3d niecałą ?
@pila3d niecałą ?
— tomasz (@tomasz)
Dec 20, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 20, 2022 at 08:09PM
@JerzyRozkosz Spoko ale ja już nigdy więcej tego gówna nie kupię… https://bit.ly/3FFf3cd
@JerzyRozkosz Spoko ale ja już nigdy więcej tego gówna nie kupię… https://bit.ly/3FFf3cd
— tomasz (@tomasz)
Dec 20, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 20, 2022 at 01:02PM
@JerzyRozkosz mając kilkanaście BMW (od 2010) i dwa Mercedesy mogę powiedzieć z ręką na sercu że BMW się nie psują a Mercedesy ciągle
@JerzyRozkosz mając kilkanaście BMW (od 2010) i dwa Mercedesy mogę powiedzieć z ręką na sercu że BMW się nie psują a Mercedesy ciągle
— tomasz (@tomasz)
Dec 20, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 20, 2022 at 10:15AM
Today is the day
Today is the day
— tomasz (@tomasz)
Dec 20, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 20, 2022 at 10:13AM
@JacioWodnik @marian_konarski obawiam się że to jakiś ruski troll antyszczep… bo po tym jak napisałem swój komentarz dostałem bana?
@JacioWodnik @marian_konarski obawiam się że to jakiś ruski troll antyszczep… bo po tym jak napisałem swój komentarz dostałem bana?
— tomasz (@tomasz)
Dec 20, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 20, 2022 at 03:33AM
@RomanskiRafal @Juliuszk @OrsonDzi @BMW_Polska zdecydowanie… ja cały czas najlepiej czuję się w M2 zwłaszcza po obniżeniu i utwardzeniu zawieszenia i wymianie foteli na twardsze i niższe✌️
@RomanskiRafal @Juliuszk @OrsonDzi @BMW_Polska zdecydowanie… ja cały czas najlepiej czuję się w M2 zwłaszcza po obniżeniu i utwardzeniu zawieszenia i wymianie foteli na twardsze i niższe✌️
— tomasz (@tomasz)
Dec 20, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 20, 2022 at 03:30AM