@RomanskiRafal @Juliuszk @OrsonDzi @BMW_Polska zdecydowanie… ja cały czas najlepiej czuję się w M2 zwłaszcza po obniżeniu i utwardzeniu zawieszenia i wymianie foteli na twardsze i niższe✌️
posted in twitter
@RomanskiRafal @Juliuszk @OrsonDzi @BMW_Polska zdecydowanie… ja cały czas najlepiej czuję się w M2 zwłaszcza po obniżeniu i utwardzeniu zawieszenia i wymianie foteli na twardsze i niższe✌️
@RomanskiRafal @Juliuszk @OrsonDzi @BMW_Polska zdecydowanie… ja cały czas najlepiej czuję się w M2 zwłaszcza po obniżeniu i utwardzeniu zawieszenia i wymianie foteli na twardsze i niższe✌️
— tomasz (@tomasz)
Dec 20, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 20, 2022 at 03:30AM