tomaszwyka

@RomanskiRafal @Juliuszk @OrsonDzi @BMW_Polska zdecydowanie… ja cały czas najlepiej czuję się w M2 zwłaszcza po obniżeniu i utwardzeniu zawieszenia i wymianie foteli na twardsze i niższe✌️

@RomanskiRafal @Juliuszk @OrsonDzi @BMW_Polska zdecydowanie… ja cały czas najlepiej czuję się w M2 zwłaszcza po obniżeniu i utwardzeniu zawieszenia i wymianie foteli na twardsze i niższe✌️



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 20, 2022 at 03:30AM