@JerzyRozkosz mając kilkanaście BMW (od 2010) i dwa Mercedesy mogę powiedzieć z ręką na sercu że BMW się nie psują a Mercedesy ciągle
posted in twitter
@JerzyRozkosz mając kilkanaście BMW (od 2010) i dwa Mercedesy mogę powiedzieć z ręką na sercu że BMW się nie psują a Mercedesy ciągle
@JerzyRozkosz mając kilkanaście BMW (od 2010) i dwa Mercedesy mogę powiedzieć z ręką na sercu że BMW się nie psują a Mercedesy ciągle
— tomasz (@tomasz)
Dec 20, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 20, 2022 at 10:15AM