tomaszwyka

@JerzyRozkosz mając kilkanaście BMW (od 2010) i dwa Mercedesy mogę powiedzieć z ręką na sercu że BMW się nie psują a Mercedesy ciągle

@JerzyRozkosz mając kilkanaście BMW (od 2010) i dwa Mercedesy mogę powiedzieć z ręką na sercu że BMW się nie psują a Mercedesy ciągle



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 20, 2022 at 10:15AM