@JacioWodnik @marian_konarski obawiam się że to jakiś ruski troll antyszczep… bo po tym jak napisałem swój komentarz dostałem bana?
posted in twitter
@JacioWodnik @marian_konarski obawiam się że to jakiś ruski troll antyszczep… bo po tym jak napisałem swój komentarz dostałem bana?
@JacioWodnik @marian_konarski obawiam się że to jakiś ruski troll antyszczep… bo po tym jak napisałem swój komentarz dostałem bana?
— tomasz (@tomasz)
Dec 20, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 20, 2022 at 03:33AM