tomaszwyka

@JacioWodnik @marian_konarski obawiam się że to jakiś ruski troll antyszczep… bo po tym jak napisałem swój komentarz dostałem bana?

@JacioWodnik @marian_konarski obawiam się że to jakiś ruski troll antyszczep… bo po tym jak napisałem swój komentarz dostałem bana?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 20, 2022 at 03:33AM