Monthly Archives: grudzień 2022
@Drabek_Design LOL, moja zadała mi dokładnie to samo pytanie… wczoraj?
@Drabek_Design LOL, moja zadała mi dokładnie to samo pytanie… wczoraj?
— tomasz (@tomasz)
Dec 19, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 19, 2022 at 11:06PM
Pierwsze święta podczas których przeciętny Polak nie przytyje… #DobryRzadNaTrudneCzasy https://bit.ly/3FDk3y1
Pierwsze święta podczas których przeciętny Polak nie przytyje… #DobryRzadNaTrudneCzasy https://bit.ly/3FDk3y1
— tomasz (@tomasz)
Dec 19, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 19, 2022 at 11:01PM
@KamilDziubka TVP INFO to nie telewizja tylko ściek
@KamilDziubka TVP INFO to nie telewizja tylko ściek
— tomasz (@tomasz)
Dec 19, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 19, 2022 at 10:59PM
Dykta jest łatwopalna https://bit.ly/3VfzylA
Dykta jest łatwopalna https://bit.ly/3VfzylA
— tomasz (@tomasz)
Dec 19, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 19, 2022 at 10:41PM
@Cryptoking Pulp Fiction
@Cryptoking Pulp Fiction
— tomasz (@tomasz)
Dec 19, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 19, 2022 at 10:40PM
W połowie moja stylówa @Ibra_official ✌️? #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial https://bit.ly/3PM795x
W połowie moja stylówa
@Ibra_official ✌️?#Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial https://bit.ly/3PM795x
— tomasz (@tomasz)
Dec 19, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 19, 2022 at 09:55PM
@DenisMarciniak ?
@DenisMarciniak ?
— tomasz (@tomasz)
Dec 19, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 19, 2022 at 09:53PM
Bez gwiazdy nie ma jazdy?? https://bit.ly/3HWrIds
Bez gwiazdy nie ma jazdy?? https://bit.ly/3HWrIds
— tomasz (@tomasz)
Dec 19, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 19, 2022 at 06:51PM
Zna ktoś hotel w centrum #Warszawa z czynną sauną w godzinach wieczornych (po 22)?
Zna ktoś hotel w centrum #Warszawa z czynną sauną w godzinach wieczornych (po 22)?
— tomasz (@tomasz)
Dec 19, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 19, 2022 at 06:22PM
@RomanskiRafal @Juliuszk @OrsonDzi @BMW_Polska nowa seria 7 jest o 13cm dłuższa od poprzedniego longa
@RomanskiRafal @Juliuszk @OrsonDzi @BMW_Polska nowa seria 7 jest o 13cm dłuższa od poprzedniego longa
— tomasz (@tomasz)
Dec 19, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 19, 2022 at 05:06PM