@JerzyRozkosz Spoko ale ja już nigdy więcej tego gówna nie kupię… https://bit.ly/3FFf3cd
posted in twitter
@JerzyRozkosz Spoko ale ja już nigdy więcej tego gówna nie kupię… https://bit.ly/3FFf3cd
@JerzyRozkosz Spoko ale ja już nigdy więcej tego gówna nie kupię… https://bit.ly/3FFf3cd
— tomasz (@tomasz)
Dec 20, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 20, 2022 at 01:02PM