Monthly Archives: listopad 2022
@auto_moto_pl Dziś z wypożyczalni wziąłem Mk8… dramat? Miło wspominam Mk2 (to było drugie moje auto w życiu jak byłem jeszcze szczeniakiem) https://bit.ly/3u5q4yf
@auto_moto_pl Dziś z wypożyczalni wziąłem Mk8… dramat?
Miło wspominam Mk2 (to było drugie moje auto w życiu jak byłem jeszcze szczeniakiem) https://bit.ly/3u5q4yf— tomasz (@tomasz)
Nov 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 27, 2022 at 10:05PM
RT @gfkot: Tak obajtki walą w rogi suwerena. Baryłka ropy staniała, a litr ON podrożał o 40%. https://bit.ly/3gDEAtU
RT @gfkot: Tak obajtki walą w rogi suwerena.
Baryłka ropy staniała, a litr ON podrożał o 40%. https://bit.ly/3gDEAtU— tomasz (@tomasz)
Nov 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 27, 2022 at 09:40PM
@mateuszbudzen @Rafalonline w tym zakresie finansowym BMW jest całkowicie i bezdyskusyjnie bezkonkurencyjne.
@mateuszbudzen @Rafalonline w tym zakresie finansowym BMW jest całkowicie i bezdyskusyjnie bezkonkurencyjne.
— tomasz (@tomasz)
Nov 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 27, 2022 at 09:38PM
@mateuszbudzen @Rafalonline Moim zdaniem najlepsze? https://bit.ly/3EGOa7d
@mateuszbudzen @Rafalonline Moim zdaniem najlepsze? https://bit.ly/3EGOa7d
— tomasz (@tomasz)
Nov 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 27, 2022 at 09:33PM
@slas_74 Zajebiste?
@slas_74 Zajebiste?
— tomasz (@tomasz)
Nov 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 27, 2022 at 08:51PM
RT @slas_74: @tomasz https://bit.ly/3EFrDaV
RT @slas_74: @tomasz https://bit.ly/3EFrDaV
— tomasz (@tomasz)
Nov 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 27, 2022 at 08:51PM
@kamilgemra @maciejka_m https://bit.ly/3F7gxwT
@kamilgemra @maciejka_m https://bit.ly/3F7gxwT
— tomasz (@tomasz)
Nov 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 27, 2022 at 08:49PM
Wydarzenia na żywo w iOS 16.1 dają radę… ale oczywiście nic nie zastąpi oglądania całego meczu⚽️ [E] ??Hiszpania – ??Niemcy (0 – 0) #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial #Apple #iPhone #iOS16 #esp #ger #ESPGER https://bit.ly/3GOzxS4
Wydarzenia na żywo w iOS 16.1 dają radę… ale oczywiście nic nie zastąpi oglądania całego meczu⚽️
[E] ??Hiszpania – ??Niemcy (0 – 0)
#Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial #Apple #iPhone #iOS16 #esp #ger #ESPGER https://bit.ly/3GOzxS4
— tomasz (@tomasz)
Nov 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 27, 2022 at 08:12PM
@norbertcala @mateuszbudzen @WazePolska chyba tylko Apple Maps na razie to obsługuje… podobnie było kiedyś z tym ekranem głównym na którym oprócz navi mamy widget od muzyki, itd. zanim inne nawigacje zaczęły go obsługiwać to kilka miesięcy minęło
@norbertcala @mateuszbudzen @WazePolska chyba tylko Apple Maps na razie to obsługuje… podobnie było kiedyś z tym ekranem głównym na którym oprócz navi mamy widget od muzyki, itd. zanim inne nawigacje zaczęły go obsługiwać to kilka miesięcy minęło
— tomasz (@tomasz)
Nov 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 27, 2022 at 07:28PM
@Passenger801 @PKN_ORLEN nie, w każdym po półtorej?
@Passenger801 @PKN_ORLEN nie, w każdym po półtorej?
— tomasz (@tomasz)
Nov 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 27, 2022 at 07:04PM