tomaszwyka

@Passenger801 @PKN_ORLEN nie, w każdym po półtorej?

@Passenger801 @PKN_ORLEN nie, w każdym po półtorej?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 27, 2022 at 07:04PM