Monthly Archives: listopad 2022
@LukeCue Gratulacje✌️
@LukeCue Gratulacje✌️
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 08:35PM
@TheWomen221B jak śmiesz mieć więcej od innych?
@TheWomen221B jak śmiesz mieć więcej od innych?
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 08:27PM
@MarioNawfal My wife
@MarioNawfal My wife
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 04:57PM
@auto_moto_pl Google Maps – najgorsza nawigacja ever https://bit.ly/3XFsC3O
@auto_moto_pl Google Maps – najgorsza nawigacja ever https://bit.ly/3XFsC3O
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 04:57PM
@rafalrafciu @FinansowyUmysl a pozostałe 10%?
@rafalrafciu @FinansowyUmysl a pozostałe 10%?
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 04:40PM
@HabowskiMateusz @piotr12347369 @FinansowyUmysl dają karabin ale niezbyt dobry?
@HabowskiMateusz @piotr12347369 @FinansowyUmysl dają karabin ale niezbyt dobry?
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 04:38PM
Smacznej kawusi życzę☕️ https://bit.ly/3OImrYs
Smacznej kawusi życzę☕️ https://bit.ly/3OImrYs
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 04:37PM
Pozdrawiam pana redaktora✌️ https://bit.ly/3u7Z0ys
Pozdrawiam pana redaktora✌️ https://bit.ly/3u7Z0ys
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 02:28PM
@JerryBoyPL @k_bartec @auto_moto_pl absolutnie VW nie umie w samochody, podobnie jak Audi kiepsko się prowadzą a to w aucie jest najważniejsze… przynajmniej dla mnie
@JerryBoyPL @k_bartec @auto_moto_pl absolutnie VW nie umie w samochody, podobnie jak Audi kiepsko się prowadzą a to w aucie jest najważniejsze… przynajmniej dla mnie
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 02:04PM
@JerryBoyPL @k_bartec @auto_moto_pl Buda jest OK, całkiem ładne i przestronne ale miękkie i nieprecyzyjne Wewnątrz tej system beznadziejny, brak fizycznych przycisków, miniaturowy ekran od navi, silnik jakiś diesel ledwo jedzie… dobrze że mam go tylko na kilka dni
@JerryBoyPL @k_bartec @auto_moto_pl Buda jest OK, całkiem ładne i przestronne ale miękkie i nieprecyzyjne
Wewnątrz tej system beznadziejny, brak fizycznych przycisków, miniaturowy ekran od navi, silnik jakiś diesel ledwo jedzie… dobrze że mam go tylko na kilka dni— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 02:03PM