tomaszwyka

@norbertcala @mateuszbudzen @WazePolska chyba tylko Apple Maps na razie to obsługuje… podobnie było kiedyś z tym ekranem głównym na którym oprócz navi mamy widget od muzyki, itd. zanim inne nawigacje zaczęły go obsługiwać to kilka miesięcy minęło

@norbertcala @mateuszbudzen @WazePolska chyba tylko Apple Maps na razie to obsługuje… podobnie było kiedyś z tym ekranem głównym na którym oprócz navi mamy widget od muzyki, itd. zanim inne nawigacje zaczęły go obsługiwać to kilka miesięcy minęło



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 27, 2022 at 07:28PM