tomaszwyka

RT @gfkot: Tak obajtki walą w rogi suwerena. Baryłka ropy staniała, a litr ON podrożał o 40%. https://bit.ly/3gDEAtU

RT @gfkot: Tak obajtki walą w rogi suwerena. Baryłka ropy staniała, a litr ON podrożał o 40%. https://bit.ly/3gDEAtU



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 27, 2022 at 09:40PM