RT @gfkot: Tak obajtki walą w rogi suwerena. Baryłka ropy staniała, a litr ON podrożał o 40%. https://bit.ly/3gDEAtU
posted in twitter
RT @gfkot: Tak obajtki walą w rogi suwerena. Baryłka ropy staniała, a litr ON podrożał o 40%. https://bit.ly/3gDEAtU
RT @gfkot: Tak obajtki walą w rogi suwerena.
Baryłka ropy staniała, a litr ON podrożał o 40%. https://bit.ly/3gDEAtU— tomasz (@tomasz)
Nov 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 27, 2022 at 09:40PM