@auto_moto_pl Dziś z wypożyczalni wziąłem Mk8… dramat? Miło wspominam Mk2 (to było drugie moje auto w życiu jak byłem jeszcze szczeniakiem) https://bit.ly/3u5q4yf
posted in twitter
@auto_moto_pl Dziś z wypożyczalni wziąłem Mk8… dramat? Miło wspominam Mk2 (to było drugie moje auto w życiu jak byłem jeszcze szczeniakiem) https://bit.ly/3u5q4yf
@auto_moto_pl Dziś z wypożyczalni wziąłem Mk8… dramat?
Miło wspominam Mk2 (to było drugie moje auto w życiu jak byłem jeszcze szczeniakiem) https://bit.ly/3u5q4yf— tomasz (@tomasz)
Nov 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 27, 2022 at 10:05PM