Monthly Archives: listopad 2022
@saszynski @peterslens1 @auto_moto_pl @SzczecinMoto na papierze wygląda OK ale to auto nie ma podejścia do RS4 czy C63, że o M3 nie wspomnę… najgorsze z całej czwórki jeśli chodzi o prowadzenie…
@saszynski @peterslens1 @auto_moto_pl @SzczecinMoto na papierze wygląda OK ale to auto nie ma podejścia do RS4 czy C63, że o M3 nie wspomnę… najgorsze z całej czwórki jeśli chodzi o prowadzenie…
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 11:47PM
@arson_as w iOS powinno być z przodu webcal zamiast http i na końcu jeden lub dwa nawiasy )) Ale jak raz dodałeś to powinno już działać zawsze, nie musisz ponownie dodawać kalendarza
@arson_as w iOS powinno być z przodu webcal zamiast http i na końcu jeden lub dwa nawiasy ))
Ale jak raz dodałeś to powinno już działać zawsze, nie musisz ponownie dodawać kalendarza— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 11:40PM
@arson_as weź tam na końcu linku dodaj nawias ) albo usuń…
@arson_as weź tam na końcu linku dodaj nawias ) albo usuń…
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 11:08PM
@donaldtusk @motostork Przykry? Zapach PiSu w stanie rozkładu to miód na moje nozdrza?
@donaldtusk @motostork Przykry? Zapach PiSu w stanie rozkładu to miód na moje nozdrza?
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 10:22PM
@norbertcala ???
@norbertcala ???
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 10:21PM
@norbertcala no niestety jest ślisko ale fajnie ?
@norbertcala no niestety jest ślisko ale fajnie ?
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 10:21PM
@norbertcala widziałem że byłeś na Insta… ja akurat w Hiszpanii jestem ale następnym razem dawaj znać ?
@norbertcala widziałem że byłeś na Insta… ja akurat w Hiszpanii jestem ale następnym razem dawaj znać ?
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 09:44PM
@BandytaZKamerka Dopiero się uczy
@BandytaZKamerka Dopiero się uczy
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 09:36PM
RT @Piechocinski: Sasin pytany, co stanie się z cenami paliw od nowego roku, gdy przywrócony zostanie na nie VAT. Dodał, że zaapeluje do spółek Skarbu Państwa, by redukowały zyski, aby ceny wzrosły jak najmniej. akcjonariusze słyszą?
RT @Piechocinski: Sasin pytany, co stanie się z cenami paliw od nowego roku, gdy przywrócony zostanie na nie VAT. Dodał, że zaapeluje do spółek Skarbu Państwa, by redukowały zyski, aby ceny wzrosły jak najmniej.
akcjonariusze słyszą?— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 09:35PM
@norbertcala te symulatory w Racing Center na wydawniczej to Twojego kuzyna? Często na gokarty tam jeżdżę z moim młodym?
@norbertcala te symulatory w Racing Center na wydawniczej to Twojego kuzyna?
Często na gokarty tam jeżdżę z moim młodym?— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 09:33PM