@norbertcala no niestety jest ślisko ale fajnie ?
posted in twitter
@norbertcala no niestety jest ślisko ale fajnie ?
@norbertcala no niestety jest ślisko ale fajnie ?
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 10:21PM