@arson_as w iOS powinno być z przodu webcal zamiast http i na końcu jeden lub dwa nawiasy )) Ale jak raz dodałeś to powinno już działać zawsze, nie musisz ponownie dodawać kalendarza
posted in twitter
@arson_as w iOS powinno być z przodu webcal zamiast http i na końcu jeden lub dwa nawiasy )) Ale jak raz dodałeś to powinno już działać zawsze, nie musisz ponownie dodawać kalendarza
@arson_as w iOS powinno być z przodu webcal zamiast http i na końcu jeden lub dwa nawiasy ))
Ale jak raz dodałeś to powinno już działać zawsze, nie musisz ponownie dodawać kalendarza— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 11:40PM