Monthly Archives: listopad 2022
@norbertcala @mateuszbudzen bez znaczenia… wystarczy że jeździł BMW i czymkolwiek innym i już wiadomo?
@norbertcala @mateuszbudzen bez znaczenia… wystarczy że jeździł BMW i czymkolwiek innym i już wiadomo?
— tomasz (@tomasz)
Nov 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 29, 2022 at 04:57PM
@cz_binance True story.
@cz_binance True story.
— tomasz (@tomasz)
Nov 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 29, 2022 at 04:55PM
@auto_moto_pl Ponad 2 lata robiąc 160tys km?♂️
@auto_moto_pl Ponad 2 lata robiąc 160tys km?♂️
— tomasz (@tomasz)
Nov 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 29, 2022 at 04:50PM
@MarcinMakowka @matiasq3 @auto_moto_pl @WazePolska Ja teraz też ale w 2017 Waze było kiepskie i wtedy najlepsze były Apple Maps
@MarcinMakowka @matiasq3 @auto_moto_pl @WazePolska Ja teraz też ale w 2017 Waze było kiepskie i wtedy najlepsze były Apple Maps
— tomasz (@tomasz)
Nov 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 29, 2022 at 04:49PM
Trzy etapy życia: 1. Narodziny 2. Co to, kurwa, ma być? 3. Śmierć
Trzy etapy życia:
1. Narodziny
2. Co to, kurwa, ma być?
3. Śmierć— tomasz (@tomasz)
Nov 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 29, 2022 at 08:12AM
@saszynski @peterslens1 @auto_moto_pl @SzczecinMoto ?
@saszynski @peterslens1 @auto_moto_pl @SzczecinMoto ?
— tomasz (@tomasz)
Nov 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 29, 2022 at 07:54AM
RT @matbabiarz: > Polacy: W 5 minut po ostatnim gwizdku mają już rozpisane 462 najbardziej realne scenariusze na awans lub brak awansu piłkarzy z grupy > Również Polacy: Nie wiedzą jakie są składniki własnej pensji brutto
RT @matbabiarz: > Polacy: W 5 minut po ostatnim gwizdku mają już rozpisane 462 najbardziej realne scenariusze na awans lub brak awansu piłkarzy z grupy
> Również Polacy: Nie wiedzą jakie są składniki własnej pensji brutto
— tomasz (@tomasz)
Nov 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 29, 2022 at 01:00AM
@saszynski @peterslens1 @auto_moto_pl @SzczecinMoto jednak auto ma przede wszystkim wykurwiście jeździć a tu w tym przedziale cenowym BMW jest najlepsze ? Audi generalnie jebać (zero szacunku mam dla tej śmieciowej marki) ale IS-F jest gorszym autem?♂️ Legacy na prostej i na śliskiej mogło objechać M3 ale nie na torze?
@saszynski @peterslens1 @auto_moto_pl @SzczecinMoto jednak auto ma przede wszystkim wykurwiście jeździć a tu w tym przedziale cenowym BMW jest najlepsze ?
Audi generalnie jebać (zero szacunku mam dla tej śmieciowej marki) ale IS-F jest gorszym autem?♂️
Legacy na prostej i na śliskiej mogło objechać M3 ale nie na torze?— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 29, 2022 at 12:42AM
@arson_as pozdrawiam młodych kibiców?
@arson_as pozdrawiam młodych kibiców?
— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 29, 2022 at 12:39AM
RT @tomasz: – panie doktorze mam mały problem – jaki? – codziennie rano sram o 8 – i w czym problem? – problem w tym że budzę się o 9
RT @tomasz: – panie doktorze mam mały problem
– jaki?
– codziennie rano sram o 8
– i w czym problem?
– problem w tym że budzę się o 9— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 29, 2022 at 12:33AM