tomaszwyka

@saszynski @peterslens1 @auto_moto_pl @SzczecinMoto na papierze wygląda OK ale to auto nie ma podejścia do RS4 czy C63, że o M3 nie wspomnę… najgorsze z całej czwórki jeśli chodzi o prowadzenie…

@saszynski @peterslens1 @auto_moto_pl @SzczecinMoto na papierze wygląda OK ale to auto nie ma podejścia do RS4 czy C63, że o M3 nie wspomnę… najgorsze z całej czwórki jeśli chodzi o prowadzenie…



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 28, 2022 at 11:47PM