@MacWyznawca @debianeq o 10? Chyba o 20?
posted in twitter
@MacWyznawca @debianeq o 10? Chyba o 20?
@MacWyznawca @debianeq o 10? Chyba o 20?
— tomasz (@tomasz)
Jan 29, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 29, 2023 at 12:24PM
@MacWyznawca @debianeq o 10? Chyba o 20?
— tomasz (@tomasz)
Jan 29, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 29, 2023 at 12:24PM