tomaszwyka

@Kamil48129651 nie no, Audi to jest szmacisko… nie stawiaj tego w jednym rzędzie z BMW czy nawet Mercedesem… mam naprawdę w chuj beemek… od 2010 jeżdżę praktycznie tylko BMW i zero problemów Mam doświadczenie z dieslami, benzynami i nawet elektrycznym iX⚡️ https://bit.ly/406DGIt

@Kamil48129651 nie no, Audi to jest szmacisko… nie stawiaj tego w jednym rzędzie z BMW czy nawet Mercedesem… mam naprawdę w chuj beemek… od 2010 jeżdżę praktycznie tylko BMW i zero problemów Mam doświadczenie z dieslami, benzynami i nawet elektrycznym iX⚡️ https://bit.ly/406DGIt



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 29, 2023 at 08:39PM