@Kamil48129651 nie no, Audi to jest szmacisko… nie stawiaj tego w jednym rzędzie z BMW czy nawet Mercedesem… mam naprawdę w chuj beemek… od 2010 jeżdżę praktycznie tylko BMW i zero problemów Mam doświadczenie z dieslami, benzynami i nawet elektrycznym iX⚡️ https://bit.ly/406DGIt
posted in twitter
@Kamil48129651 nie no, Audi to jest szmacisko… nie stawiaj tego w jednym rzędzie z BMW czy nawet Mercedesem… mam naprawdę w chuj beemek… od 2010 jeżdżę praktycznie tylko BMW i zero problemów Mam doświadczenie z dieslami, benzynami i nawet elektrycznym iX⚡️ https://bit.ly/406DGIt
@Kamil48129651 nie no, Audi to jest szmacisko… nie stawiaj tego w jednym rzędzie z BMW czy nawet Mercedesem… mam naprawdę w chuj beemek… od 2010 jeżdżę praktycznie tylko BMW i zero problemów
Mam doświadczenie z dieslami, benzynami i nawet elektrycznym iX⚡️ https://bit.ly/406DGIt— tomasz (@tomasz)
Jan 29, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 29, 2023 at 08:39PM