Monthly Archives: grudzień 2022
@sembsa wiadomo✌️
@sembsa wiadomo✌️
— tomasz (@tomasz)
Dec 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 16, 2022 at 03:14PM
@nieantyfan @mateuszbudzen Nie no z taką czapą nie jeżdżę… ale lubię potrollować czasem ? https://bit.ly/3Yut84N
@nieantyfan @mateuszbudzen Nie no z taką czapą nie jeżdżę… ale lubię potrollować czasem ? https://bit.ly/3Yut84N
— tomasz (@tomasz)
Dec 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 16, 2022 at 03:14PM
@mateuszbudzen Patologia, że są jeszcze auta bez CarPlay
@mateuszbudzen Patologia, że są jeszcze auta bez CarPlay
— tomasz (@tomasz)
Dec 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 16, 2022 at 02:38PM
@mateuszbudzen @nieantyfan jest tak zamontowana pod kątem że padający śnieg się jej nie trzyma?
@mateuszbudzen @nieantyfan jest tak zamontowana pod kątem że padający śnieg się jej nie trzyma?
— tomasz (@tomasz)
Dec 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 16, 2022 at 02:36PM
RT @tomasz: Nie tylko tylnonapędowym BMW można lecieć bokiem ⛐ https://bit.ly/3iXTP1P
RT @tomasz: Nie tylko tylnonapędowym BMW można lecieć bokiem ⛐ https://bit.ly/3iXTP1P
— tomasz (@tomasz)
Dec 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 16, 2022 at 02:35PM
@mateuszbudzen @nieantyfan Dajcie spokój z narzekaniem… fanie się jeździ w kamuflażu? https://bit.ly/3uXlAtQ
@mateuszbudzen @nieantyfan Dajcie spokój z narzekaniem… fanie się jeździ w kamuflażu? https://bit.ly/3uXlAtQ
— tomasz (@tomasz)
Dec 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 16, 2022 at 02:34PM
@f_kozok @niebezpiecznik https://bit.ly/3DVD7bf
@f_kozok @niebezpiecznik https://bit.ly/3DVD7bf
— tomasz (@tomasz)
Dec 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 16, 2022 at 02:25PM
@LukeCue temu autu niewiele trzeba… jednolity kolor + fajne koło + spojler i dokładki… ale ja bym szedł w roadstera :)
@LukeCue temu autu niewiele trzeba… jednolity kolor + fajne koło + spojler i dokładki… ale ja bym szedł w roadstera :)
— tomasz (@tomasz)
Dec 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 16, 2022 at 11:05AM
@mateuszbudzen @LukeCue haha ten sam egzemplarz :)
@mateuszbudzen @LukeCue haha ten sam egzemplarz :)
— tomasz (@tomasz)
Dec 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 16, 2022 at 11:04AM
@LukeCue ja nie wykluczam, że kiedyś zaszaleję i kupię i8… w spiderze Jeździłem tym jakiś czas i mega miło wspominam jako takie autko na miasto, mega wygodne i fajne… minus tylko taki, że wszyscy pracownicy robili sobie w niej fotki ;) https://bit.ly/3j6qz8Y
@LukeCue ja nie wykluczam, że kiedyś zaszaleję i kupię i8… w spiderze
Jeździłem tym jakiś czas i mega miło wspominam jako takie autko na miasto, mega wygodne i fajne… minus tylko taki, że wszyscy pracownicy robili sobie w niej fotki ;) https://bit.ly/3j6qz8Y— tomasz (@tomasz)
Dec 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 16, 2022 at 10:43AM