@mateuszbudzen @nieantyfan Dajcie spokój z narzekaniem… fanie się jeździ w kamuflażu? https://bit.ly/3uXlAtQ
posted in twitter
@mateuszbudzen @nieantyfan Dajcie spokój z narzekaniem… fanie się jeździ w kamuflażu? https://bit.ly/3uXlAtQ
@mateuszbudzen @nieantyfan Dajcie spokój z narzekaniem… fanie się jeździ w kamuflażu? https://bit.ly/3uXlAtQ
— tomasz (@tomasz)
Dec 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 16, 2022 at 02:34PM