tomaszwyka

@mateuszbudzen @nieantyfan Dajcie spokój z narzekaniem… fanie się jeździ w kamuflażu? https://bit.ly/3uXlAtQ

@mateuszbudzen @nieantyfan Dajcie spokój z narzekaniem… fanie się jeździ w kamuflażu? https://bit.ly/3uXlAtQ



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 16, 2022 at 02:34PM