tomaszwyka

@nieantyfan @mateuszbudzen Nie no z taką czapą nie jeżdżę… ale lubię potrollować czasem ? https://bit.ly/3Yut84N

@nieantyfan @mateuszbudzen Nie no z taką czapą nie jeżdżę… ale lubię potrollować czasem ? https://bit.ly/3Yut84N



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 16, 2022 at 03:14PM