@mateuszbudzen Patologia, że są jeszcze auta bez CarPlay
posted in twitter
@mateuszbudzen Patologia, że są jeszcze auta bez CarPlay
@mateuszbudzen Patologia, że są jeszcze auta bez CarPlay
— tomasz (@tomasz)
Dec 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 16, 2022 at 02:38PM