tomaszwyka

@LukeCue ja nie wykluczam, że kiedyś zaszaleję i kupię i8… w spiderze Jeździłem tym jakiś czas i mega miło wspominam jako takie autko na miasto, mega wygodne i fajne… minus tylko taki, że wszyscy pracownicy robili sobie w niej fotki ;) https://bit.ly/3j6qz8Y

@LukeCue ja nie wykluczam, że kiedyś zaszaleję i kupię i8… w spiderze Jeździłem tym jakiś czas i mega miło wspominam jako takie autko na miasto, mega wygodne i fajne… minus tylko taki, że wszyscy pracownicy robili sobie w niej fotki ;) https://bit.ly/3j6qz8Y



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 16, 2022 at 10:43AM