@LukeCue ja nie wykluczam, że kiedyś zaszaleję i kupię i8… w spiderze Jeździłem tym jakiś czas i mega miło wspominam jako takie autko na miasto, mega wygodne i fajne… minus tylko taki, że wszyscy pracownicy robili sobie w niej fotki ;) https://bit.ly/3j6qz8Y
posted in twitter
@LukeCue ja nie wykluczam, że kiedyś zaszaleję i kupię i8… w spiderze Jeździłem tym jakiś czas i mega miło wspominam jako takie autko na miasto, mega wygodne i fajne… minus tylko taki, że wszyscy pracownicy robili sobie w niej fotki ;) https://bit.ly/3j6qz8Y
@LukeCue ja nie wykluczam, że kiedyś zaszaleję i kupię i8… w spiderze
Jeździłem tym jakiś czas i mega miło wspominam jako takie autko na miasto, mega wygodne i fajne… minus tylko taki, że wszyscy pracownicy robili sobie w niej fotki ;) https://bit.ly/3j6qz8Y— tomasz (@tomasz)
Dec 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 16, 2022 at 10:43AM