@JerryBoyPL @k_bartec @auto_moto_pl Buda jest OK, całkiem ładne i przestronne ale miękkie i nieprecyzyjne Wewnątrz tej system beznadziejny, brak fizycznych przycisków, miniaturowy ekran od navi, silnik jakiś diesel ledwo jedzie… dobrze że mam go tylko na kilka dni
posted in twitter
@JerryBoyPL @k_bartec @auto_moto_pl Buda jest OK, całkiem ładne i przestronne ale miękkie i nieprecyzyjne Wewnątrz tej system beznadziejny, brak fizycznych przycisków, miniaturowy ekran od navi, silnik jakiś diesel ledwo jedzie… dobrze że mam go tylko na kilka dni
@JerryBoyPL @k_bartec @auto_moto_pl Buda jest OK, całkiem ładne i przestronne ale miękkie i nieprecyzyjne
Wewnątrz tej system beznadziejny, brak fizycznych przycisków, miniaturowy ekran od navi, silnik jakiś diesel ledwo jedzie… dobrze że mam go tylko na kilka dni— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 28, 2022 at 02:03PM