tomaszwyka

@JerryBoyPL @k_bartec @auto_moto_pl Buda jest OK, całkiem ładne i przestronne ale miękkie i nieprecyzyjne Wewnątrz tej system beznadziejny, brak fizycznych przycisków, miniaturowy ekran od navi, silnik jakiś diesel ledwo jedzie… dobrze że mam go tylko na kilka dni

@JerryBoyPL @k_bartec @auto_moto_pl Buda jest OK, całkiem ładne i przestronne ale miękkie i nieprecyzyjne Wewnątrz tej system beznadziejny, brak fizycznych przycisków, miniaturowy ekran od navi, silnik jakiś diesel ledwo jedzie… dobrze że mam go tylko na kilka dni



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 28, 2022 at 02:03PM