tomaszwyka

RT @tomasz: – panie doktorze mam mały problem – jaki? – codziennie rano sram o 8 – i w czym problem? – problem w tym że budzę się o 9

RT @tomasz: – panie doktorze mam mały problem – jaki? – codziennie rano sram o 8 – i w czym problem? – problem w tym że budzę się o 9



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 29, 2022 at 12:33AM