RT @tomasz: – panie doktorze mam mały problem – jaki? – codziennie rano sram o 8 – i w czym problem? – problem w tym że budzę się o 9
posted in twitter
RT @tomasz: – panie doktorze mam mały problem – jaki? – codziennie rano sram o 8 – i w czym problem? – problem w tym że budzę się o 9
RT @tomasz: – panie doktorze mam mały problem
– jaki?
– codziennie rano sram o 8
– i w czym problem?
– problem w tym że budzę się o 9— tomasz (@tomasz)
Nov 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 29, 2022 at 12:33AM