@MarcinMakowka @matiasq3 @auto_moto_pl @WazePolska Ja teraz też ale w 2017 Waze było kiepskie i wtedy najlepsze były Apple Maps
posted in twitter
@MarcinMakowka @matiasq3 @auto_moto_pl @WazePolska Ja teraz też ale w 2017 Waze było kiepskie i wtedy najlepsze były Apple Maps
@MarcinMakowka @matiasq3 @auto_moto_pl @WazePolska Ja teraz też ale w 2017 Waze było kiepskie i wtedy najlepsze były Apple Maps
— tomasz (@tomasz)
Nov 29, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 29, 2022 at 04:49PM