Monthly Archives: grudzień 2022
Niemcy stanęli na wysokości zadania i dali Hiszpanii awans… Hiszpania Niemcom nie odwdzięczyła się w ten sam sposób?♂️ ??Japonia – ??Hiszpania (2 – 1) ??Kostaryka – ??Niemcy (2 – 4) #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial https://bit.ly/3H33z4F
Niemcy stanęli na wysokości zadania i dali Hiszpanii awans… Hiszpania Niemcom nie odwdzięczyła się w ten sam sposób?♂️
??Japonia – ??Hiszpania (2 – 1)
??Kostaryka – ??Niemcy (2 – 4)#Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial https://bit.ly/3H33z4F
— tomasz (@tomasz)
Dec 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 01, 2022 at 09:53PM
LOL tego się chyba nikt nie spodziewał… Hiszpania w tej sytuacji również jedzie do domu? ??Japonia – ??Hiszpania (2 – 1) ??Kostaryka – ??Niemcy (2 – 1) #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial https://bit.ly/3H7ikDw
LOL tego się chyba nikt nie spodziewał… Hiszpania w tej sytuacji również jedzie do domu?
??Japonia – ??Hiszpania (2 – 1)
??Kostaryka – ??Niemcy (2 – 1)#Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial https://bit.ly/3H7ikDw
— tomasz (@tomasz)
Dec 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 01, 2022 at 09:28PM
@mateuszbudzen król w swojej klasie… później już tylko RR?
@mateuszbudzen król w swojej klasie… później już tylko RR?
— tomasz (@tomasz)
Dec 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 01, 2022 at 10:39AM
@jacek_zieba @FordPolska @auto_moto_pl 6 grudnia montaż i od razu w trasę także coś więcej będę mógł o nich powiedzieć?
@jacek_zieba @FordPolska @auto_moto_pl 6 grudnia montaż i od razu w trasę także coś więcej będę mógł o nich powiedzieć?
— tomasz (@tomasz)
Dec 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 01, 2022 at 09:42AM
W systemie edukacji nie chcą abyśmy uczyli się o pieniądzach bo chcą wyhodować sobie dobrych pracowników, którzy robią co im się każe. Jeśli spojrzymy na szkołę to tam odniesienie sukcesu jest odwrotnością do odniesienia sukcesu w prawdziwym życiu. Nie dajcie się stłamsić!
W systemie edukacji nie chcą abyśmy uczyli się o pieniądzach bo chcą wyhodować sobie dobrych pracowników, którzy robią co im się każe.
Jeśli spojrzymy na szkołę to tam odniesienie sukcesu jest odwrotnością do odniesienia sukcesu w prawdziwym życiu.
Nie dajcie się stłamsić!
— tomasz (@tomasz)
Dec 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 01, 2022 at 09:36AM
@auto_moto_pl jedno z niewielu aut elektrycznych na rynku, które lubię, które mi się podoba i które mógłbym mieć✌️ Oczywiście jako trzecie/czwarte używane w mieście i na ktortkich dystansach gdzie generowałaby największe oszczędności ?
@auto_moto_pl jedno z niewielu aut elektrycznych na rynku, które lubię, które mi się podoba i które mógłbym mieć✌️
Oczywiście jako trzecie/czwarte używane w mieście i na ktortkich dystansach gdzie generowałaby największe oszczędności ?— tomasz (@tomasz)
Dec 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 01, 2022 at 07:42AM
@mateuszbudzen Wszystko. Pod każdym względem W205 jest gorsze od F80. Jest co prawda mocniejszy ale to opasły tłuścioch więc ta moc to para w gwizdek… a do tego trzeba było sporo więcej zapłacić względem M3… oczywiście C63 to nadal świetne auto tyle że gorsze od M3. https://bit.ly/3ViNs7k
@mateuszbudzen Wszystko. Pod każdym względem W205 jest gorsze od F80.
Jest co prawda mocniejszy ale to opasły tłuścioch więc ta moc to para w gwizdek… a do tego trzeba było sporo więcej zapłacić względem M3… oczywiście C63 to nadal świetne auto tyle że gorsze od M3.https://bit.ly/3ViNs7k
— tomasz (@tomasz)
Dec 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 01, 2022 at 07:27AM
@vxel wiesz gdzie usiąść ?
@vxel wiesz gdzie usiąść ?
— tomasz (@tomasz)
Dec 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 01, 2022 at 01:57AM
@mateuszbudzen F80 też jest bezkonkurencyjne… jeździ najlepiej, wygląda najlepiej, najbardziej ergonomiczne wnętrze i bezprzewodowy CarPlay… nawet sekundę bym nie rozważał innego auta gdyby nie to, że istnieje F87?
@mateuszbudzen F80 też jest bezkonkurencyjne… jeździ najlepiej, wygląda najlepiej, najbardziej ergonomiczne wnętrze i bezprzewodowy CarPlay… nawet sekundę bym nie rozważał innego auta gdyby nie to, że istnieje F87?
— tomasz (@tomasz)
Dec 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 01, 2022 at 01:47AM
@hazan @BaronXboksa przekonałeś mnie ?
@hazan @BaronXboksa przekonałeś mnie ?
— tomasz (@tomasz)
Dec 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 01, 2022 at 01:45AM