tomaszwyka

Monthly Archives: grudzień 2022

Niemcy stanęli na wysokości zadania i dali Hiszpanii awans… Hiszpania Niemcom nie odwdzięczyła się w ten sam sposób?‍♂️ ??Japonia – ??Hiszpania (2 – 1) ??Kostaryka – ??Niemcy (2 – 4) #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial https://bit.ly/3H33z4F



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 01, 2022 at 09:53PM

LOL tego się chyba nikt nie spodziewał… Hiszpania w tej sytuacji również jedzie do domu? ??Japonia – ??Hiszpania (2 – 1) ??Kostaryka – ??Niemcy (2 – 1) #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial https://bit.ly/3H7ikDw



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 01, 2022 at 09:28PM

@mateuszbudzen król w swojej klasie… później już tylko RR?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 01, 2022 at 10:39AM

@jacek_zieba @FordPolska @auto_moto_pl 6 grudnia montaż i od razu w trasę także coś więcej będę mógł o nich powiedzieć?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 01, 2022 at 09:42AM

W systemie edukacji nie chcą abyśmy uczyli się o pieniądzach bo chcą wyhodować sobie dobrych pracowników, którzy robią co im się każe. Jeśli spojrzymy na szkołę to tam odniesienie sukcesu jest odwrotnością do odniesienia sukcesu w prawdziwym życiu. Nie dajcie się stłamsić!



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 01, 2022 at 09:36AM

@auto_moto_pl jedno z niewielu aut elektrycznych na rynku, które lubię, które mi się podoba i które mógłbym mieć✌️ Oczywiście jako trzecie/czwarte używane w mieście i na ktortkich dystansach gdzie generowałaby największe oszczędności ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 01, 2022 at 07:42AM

@mateuszbudzen Wszystko. Pod każdym względem W205 jest gorsze od F80. Jest co prawda mocniejszy ale to opasły tłuścioch więc ta moc to para w gwizdek… a do tego trzeba było sporo więcej zapłacić względem M3… oczywiście C63 to nadal świetne auto tyle że gorsze od M3. https://bit.ly/3ViNs7k



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 01, 2022 at 07:27AM

@vxel wiesz gdzie usiąść ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 01, 2022 at 01:57AM

@mateuszbudzen F80 też jest bezkonkurencyjne… jeździ najlepiej, wygląda najlepiej, najbardziej ergonomiczne wnętrze i bezprzewodowy CarPlay… nawet sekundę bym nie rozważał innego auta gdyby nie to, że istnieje F87?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 01, 2022 at 01:47AM

@hazan @BaronXboksa przekonałeś mnie ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 01, 2022 at 01:45AM