tomaszwyka

@mateuszbudzen Wszystko. Pod każdym względem W205 jest gorsze od F80. Jest co prawda mocniejszy ale to opasły tłuścioch więc ta moc to para w gwizdek… a do tego trzeba było sporo więcej zapłacić względem M3… oczywiście C63 to nadal świetne auto tyle że gorsze od M3. https://bit.ly/3ViNs7k

@mateuszbudzen Wszystko. Pod każdym względem W205 jest gorsze od F80. Jest co prawda mocniejszy ale to opasły tłuścioch więc ta moc to para w gwizdek… a do tego trzeba było sporo więcej zapłacić względem M3… oczywiście C63 to nadal świetne auto tyle że gorsze od M3. https://bit.ly/3ViNs7k



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 01, 2022 at 07:27AM