@mateuszbudzen Wszystko. Pod każdym względem W205 jest gorsze od F80. Jest co prawda mocniejszy ale to opasły tłuścioch więc ta moc to para w gwizdek… a do tego trzeba było sporo więcej zapłacić względem M3… oczywiście C63 to nadal świetne auto tyle że gorsze od M3. https://bit.ly/3ViNs7k
posted in twitter
@mateuszbudzen Wszystko. Pod każdym względem W205 jest gorsze od F80. Jest co prawda mocniejszy ale to opasły tłuścioch więc ta moc to para w gwizdek… a do tego trzeba było sporo więcej zapłacić względem M3… oczywiście C63 to nadal świetne auto tyle że gorsze od M3. https://bit.ly/3ViNs7k
@mateuszbudzen Wszystko. Pod każdym względem W205 jest gorsze od F80.
Jest co prawda mocniejszy ale to opasły tłuścioch więc ta moc to para w gwizdek… a do tego trzeba było sporo więcej zapłacić względem M3… oczywiście C63 to nadal świetne auto tyle że gorsze od M3.https://bit.ly/3ViNs7k
— tomasz (@tomasz)
Dec 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 01, 2022 at 07:27AM