tomaszwyka

@mateuszbudzen F80 też jest bezkonkurencyjne… jeździ najlepiej, wygląda najlepiej, najbardziej ergonomiczne wnętrze i bezprzewodowy CarPlay… nawet sekundę bym nie rozważał innego auta gdyby nie to, że istnieje F87?

@mateuszbudzen F80 też jest bezkonkurencyjne… jeździ najlepiej, wygląda najlepiej, najbardziej ergonomiczne wnętrze i bezprzewodowy CarPlay… nawet sekundę bym nie rozważał innego auta gdyby nie to, że istnieje F87?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 01, 2022 at 01:47AM