@mateuszbudzen F80 też jest bezkonkurencyjne… jeździ najlepiej, wygląda najlepiej, najbardziej ergonomiczne wnętrze i bezprzewodowy CarPlay… nawet sekundę bym nie rozważał innego auta gdyby nie to, że istnieje F87?
posted in twitter
@mateuszbudzen F80 też jest bezkonkurencyjne… jeździ najlepiej, wygląda najlepiej, najbardziej ergonomiczne wnętrze i bezprzewodowy CarPlay… nawet sekundę bym nie rozważał innego auta gdyby nie to, że istnieje F87?
@mateuszbudzen F80 też jest bezkonkurencyjne… jeździ najlepiej, wygląda najlepiej, najbardziej ergonomiczne wnętrze i bezprzewodowy CarPlay… nawet sekundę bym nie rozważał innego auta gdyby nie to, że istnieje F87?
— tomasz (@tomasz)
Dec 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 01, 2022 at 01:47AM