tomaszwyka

@auto_moto_pl jedno z niewielu aut elektrycznych na rynku, które lubię, które mi się podoba i które mógłbym mieć✌️ Oczywiście jako trzecie/czwarte używane w mieście i na ktortkich dystansach gdzie generowałaby największe oszczędności ?

@auto_moto_pl jedno z niewielu aut elektrycznych na rynku, które lubię, które mi się podoba i które mógłbym mieć✌️ Oczywiście jako trzecie/czwarte używane w mieście i na ktortkich dystansach gdzie generowałaby największe oszczędności ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 01, 2022 at 07:42AM