Monthly Archives: listopad 2022
@Casey I’m sending the account number in a direct message ;)
@Casey I’m sending the account number in a direct message ;)
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 10:50PM
@TomaszKaczanow1 pojebane?♂️
@TomaszKaczanow1 pojebane?♂️
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 10:49PM
@elonmusk Okay, give me your bank account number and I will transfer the money right away?
@elonmusk Okay, give me your bank account number and I will transfer the money right away?
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 10:46PM
@auto_moto_pl Tylko BMW… Mercedes to kapeć a Audi to VW?♂️
@auto_moto_pl Tylko BMW… Mercedes to kapeć a Audi to VW?♂️
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 10:45PM
@niebezpiecznik tak 1. Bo to wygodne 2. Bo nie da się korzystać z @mBankpl bez appki mobilnej
@niebezpiecznik tak
1. Bo to wygodne
2. Bo nie da się korzystać z @mBankpl bez appki mobilnej— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 10:44PM
@PiotrChodak koniec z reklamami zdrowotnych e-papierosów ;)
@PiotrChodak koniec z reklamami zdrowotnych e-papierosów ;)
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 10:42PM
Tak, lubię BMW Skąd wiedziałeś? https://bit.ly/3FJtUnF
Tak, lubię BMW
Skąd wiedziałeś? https://bit.ly/3FJtUnF— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 10:34PM
@kubapatecki poznać Poczciwego Krzycha…
@kubapatecki poznać Poczciwego Krzycha…
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 10:30PM
@karolpaciorek Byłoby spoko gdyby nie fakt, że kawy z @ZabkaPolska nie da się pić? A chętnie był płacił taki abonament bo w jego wysokości mam niecałe 5 kaw w McDonald’s a w miesiącu kupuję ich ~30
@karolpaciorek Byłoby spoko gdyby nie fakt, że kawy z @ZabkaPolska nie da się pić?
A chętnie był płacił taki abonament bo w jego wysokości mam niecałe 5 kaw w McDonald’s a w miesiącu kupuję ich ~30— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 10:28PM
@auto_moto_pl znam auto i właściciela, który w garażu ma jeszcze piękne BMW 8 https://bit.ly/3ftcG38
@auto_moto_pl znam auto i właściciela, który w garażu ma jeszcze piękne BMW 8 https://bit.ly/3ftcG38
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 10:21PM