@niebezpiecznik tak 1. Bo to wygodne 2. Bo nie da się korzystać z @mBankpl bez appki mobilnej
posted in twitter
@niebezpiecznik tak 1. Bo to wygodne 2. Bo nie da się korzystać z @mBankpl bez appki mobilnej
@niebezpiecznik tak
1. Bo to wygodne
2. Bo nie da się korzystać z @mBankpl bez appki mobilnej— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 10:44PM