tomaszwyka

@niebezpiecznik tak 1. Bo to wygodne 2. Bo nie da się korzystać z @mBankpl bez appki mobilnej

@niebezpiecznik tak 1. Bo to wygodne 2. Bo nie da się korzystać z @mBankpl bez appki mobilnej



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 02, 2022 at 10:44PM