@karolpaciorek Byłoby spoko gdyby nie fakt, że kawy z @ZabkaPolska nie da się pić? A chętnie był płacił taki abonament bo w jego wysokości mam niecałe 5 kaw w McDonald’s a w miesiącu kupuję ich ~30
posted in twitter
@karolpaciorek Byłoby spoko gdyby nie fakt, że kawy z @ZabkaPolska nie da się pić? A chętnie był płacił taki abonament bo w jego wysokości mam niecałe 5 kaw w McDonald’s a w miesiącu kupuję ich ~30
@karolpaciorek Byłoby spoko gdyby nie fakt, że kawy z @ZabkaPolska nie da się pić?
A chętnie był płacił taki abonament bo w jego wysokości mam niecałe 5 kaw w McDonald’s a w miesiącu kupuję ich ~30— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 10:28PM