tomaszwyka

@karolpaciorek Byłoby spoko gdyby nie fakt, że kawy z @ZabkaPolska nie da się pić? A chętnie był płacił taki abonament bo w jego wysokości mam niecałe 5 kaw w McDonald’s a w miesiącu kupuję ich ~30

@karolpaciorek Byłoby spoko gdyby nie fakt, że kawy z @ZabkaPolska nie da się pić? A chętnie był płacił taki abonament bo w jego wysokości mam niecałe 5 kaw w McDonald’s a w miesiącu kupuję ich ~30



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 02, 2022 at 10:28PM