Monthly Archives: listopad 2022
@BaronXboksa @KlaudiaKotusie1 Zgłoszone
@BaronXboksa @KlaudiaKotusie1 Zgłoszone
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 07:18PM
RT @michaprzybylak: PiS nie złożył wniosku o #KPO, zatem woli pożyczyć 260 mld zł na rynku po 8%, generując 20 mld zł rocznie odsetek dla Polaków niż dostać je niemal za darmo. Czy można bardziej wypełnić definicje przestępstwa jakim jest niegospodarność?
RT @michaprzybylak: PiS nie złożył wniosku o #KPO, zatem woli pożyczyć 260 mld zł na rynku po 8%, generując 20 mld zł rocznie odsetek dla Polaków niż dostać je niemal za darmo.
Czy można bardziej wypełnić definicje przestępstwa jakim jest niegospodarność?
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 07:12PM
@paweloko @Cinnamoneque w trasie moje M2 pali mniej… i podejrzewam że moja autostradowa prędkość jest ciut wyższa ? Dlatego mega mnie wkurwia ten cały downsizing bo nie ma on nic wspólnego z ekologią?
@paweloko @Cinnamoneque w trasie moje M2 pali mniej… i podejrzewam że moja autostradowa prędkość jest ciut wyższa ?
Dlatego mega mnie wkurwia ten cały downsizing bo nie ma on nic wspólnego z ekologią?— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 07:11PM
@remik_nyc @norbertcala @WSJ @elonmusk w nikogo nie walę… po prostu sprawdzam… Elon jest osobą bardzo wpływową i powinniśmy rozliczać go z tego co mówi
@remik_nyc @norbertcala @WSJ @elonmusk w nikogo nie walę… po prostu sprawdzam… Elon jest osobą bardzo wpływową i powinniśmy rozliczać go z tego co mówi
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 07:07PM
RT @NocnaZ: Rząd rozważa rezygnację z tarczy antyinflacyjnej w 2023, która dziś zawiera: 0 VAT na gaz, 5% VAT na ciepło; 5% VAT na prąd, 8% VAT na paliwa silnikowe, 0 VAT na nawozy, 0 VAT na żywność, a to oznacza.. https://bit.ly/3FGAT0G
RT @NocnaZ: Rząd rozważa rezygnację z tarczy antyinflacyjnej w 2023, która dziś zawiera: 0 VAT na gaz, 5% VAT na ciepło; 5% VAT na prąd, 8% VAT na paliwa silnikowe, 0 VAT na nawozy, 0 VAT na żywność, a to oznacza.. https://bit.ly/3FGAT0G
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 07:00PM
@EveryBer @mackozer @myapplepl Tumblr to jednak trochę co innego
@EveryBer @mackozer @myapplepl Tumblr to jednak trochę co innego
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 06:59PM
@fediversepl @mackozer @myapplepl dzięki za uwagi?
@fediversepl @mackozer @myapplepl dzięki za uwagi?
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 06:36PM
@mackozer jest we wpisie… a nawet dwa różne chociaż tego drugiego widzę, że nie używasz?
@mackozer jest we wpisie… a nawet dwa różne chociaż tego drugiego widzę, że nie używasz?
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 06:08PM
No i jeśli ktoś się skusi to zapraszam do śledzenia: @tomasz@mastodon.social ?
No i jeśli ktoś się skusi to zapraszam do śledzenia:
@tomasz@mastodon.social
?
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 06:02PM
@samirspec jeśli mogłem to może nadal mogę?
@samirspec jeśli mogłem to może nadal mogę?
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 06:00PM