Monthly Archives: październik 2022
@narkoman_ @Orange_Polska @TMobilePolska ja mam dwa telefony i zegarek… 3 x eSIM
@narkoman_ @Orange_Polska @TMobilePolska ja mam dwa telefony i zegarek… 3 x eSIM
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 10:56PM
@narkoman_ @Orange_Polska zgadza się, Orange nie należy do najtańszych ale dla mnie w pierwszej kolejności najważniejsza jest jakość usług… dlatego w grę wchodzi tylko Orange i @TMobilePolska z którym byłem 20 lat ale nie ogarnęli na czas eSIM dlatego zmigrowałem.
@narkoman_ @Orange_Polska zgadza się, Orange nie należy do najtańszych ale dla mnie w pierwszej kolejności najważniejsza jest jakość usług… dlatego w grę wchodzi tylko Orange i @TMobilePolska z którym byłem 20 lat ale nie ogarnęli na czas eSIM dlatego zmigrowałem.
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 05:22PM
@lingzero18 @MBPolska tylko podczas konfiguracji dopłacasz za nie 50tys
@lingzero18 @MBPolska tylko podczas konfiguracji dopłacasz za nie 50tys
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 04:12PM
@mikegapinski no to całkiem spoko
@mikegapinski no to całkiem spoko
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 03:07PM
@mikegapinski 45e to hybryda ale iX czy i4 są zajebiste jak ktoś szuka fury na krótkie dystanse czy miasto (elektryki na długie trasy się póki co nie nadają)
@mikegapinski 45e to hybryda ale iX czy i4 są zajebiste jak ktoś szuka fury na krótkie dystanse czy miasto (elektryki na długie trasy się póki co nie nadają)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 02:57PM
Wyszło super → https://bit.ly/3fDooIn
Wyszło super → https://bit.ly/3fDooIn
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 02:23PM
@matelord z koncernu VAG godne uwagi są tylko Skody (cena/jakość) i Porsche 911 (supercargo w cenie premium).
@matelord z koncernu VAG godne uwagi są tylko Skody (cena/jakość) i Porsche 911 (supercargo w cenie premium).
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 02:22PM
@robsoniqe bardzo ładnie… chociaż w 40d bym zrobił lepszy wynik ;)
@robsoniqe bardzo ładnie… chociaż w 40d bym zrobił lepszy wynik ;)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 02:15PM
@robsoniqe bardzo uniwersalny napęd :)
@robsoniqe bardzo uniwersalny napęd :)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 01:54PM
@lingzero18 @MBPolska zobacz wątek… po wymianie długo nie trzeba było czekać aż się zaczną znowu sypać… na szczęście paździerz już sprzedany
@lingzero18 @MBPolska zobacz wątek… po wymianie długo nie trzeba było czekać aż się zaczną znowu sypać… na szczęście paździerz już sprzedany
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 01:47PM