tomaszwyka

@narkoman_ @Orange_Polska zgadza się, Orange nie należy do najtańszych ale dla mnie w pierwszej kolejności najważniejsza jest jakość usług… dlatego w grę wchodzi tylko Orange i @TMobilePolska z którym byłem 20 lat ale nie ogarnęli na czas eSIM dlatego zmigrowałem.

@narkoman_ @Orange_Polska zgadza się, Orange nie należy do najtańszych ale dla mnie w pierwszej kolejności najważniejsza jest jakość usług… dlatego w grę wchodzi tylko Orange i @TMobilePolska z którym byłem 20 lat ale nie ogarnęli na czas eSIM dlatego zmigrowałem.



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 03, 2022 at 05:22PM