@narkoman_ @Orange_Polska @TMobilePolska ja mam dwa telefony i zegarek… 3 x eSIM
posted in twitter
@narkoman_ @Orange_Polska @TMobilePolska ja mam dwa telefony i zegarek… 3 x eSIM
@narkoman_ @Orange_Polska @TMobilePolska ja mam dwa telefony i zegarek… 3 x eSIM
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 10:56PM