tomaszwyka

@narkoman_ @Orange_Polska @TMobilePolska ja mam dwa telefony i zegarek… 3 x eSIM

@narkoman_ @Orange_Polska @TMobilePolska ja mam dwa telefony i zegarek… 3 x eSIM



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 03, 2022 at 10:56PM