@robsoniqe bardzo ładnie… chociaż w 40d bym zrobił lepszy wynik ;)
posted in twitter
@robsoniqe bardzo ładnie… chociaż w 40d bym zrobił lepszy wynik ;)
@robsoniqe bardzo ładnie… chociaż w 40d bym zrobił lepszy wynik ;)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 02:15PM