Monthly Archives: październik 2022
@JKowalski_posel @vonderleyen @TimmermansEU Już ci mówiłem… sklej pizdę
@JKowalski_posel @vonderleyen @TimmermansEU Już ci mówiłem… sklej pizdę
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 10:07PM
? https://bit.ly/3rB2mIM
? https://bit.ly/3rB2mIM
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 09:57PM
@korzonekX @SmolenMaciej Hiszpania ani trochę nie jest stabilna(oczywiście lepiej tam niż w PL), tam max 10% wkładam… bo może być sytuacja, że będzie się ciężko załapać na samolot/prom do dojadę autem. Hiszpania to kraj który stoi na skraju bankructwa i ogromnej zapaści… stabilna jest tam tylko pogoda.
@korzonekX @SmolenMaciej Hiszpania ani trochę nie jest stabilna(oczywiście lepiej tam niż w PL), tam max 10% wkładam… bo może być sytuacja, że będzie się ciężko załapać na samolot/prom do dojadę autem.
Hiszpania to kraj który stoi na skraju bankructwa i ogromnej zapaści… stabilna jest tam tylko pogoda.— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 08:46PM
@korzonekX @SmolenMaciej nadal na nieruchomości lepiej zabezpieczysz kapitał + dochód pasywny i zero stresu… żadna giełda nie da Ci spokoju
@korzonekX @SmolenMaciej nadal na nieruchomości lepiej zabezpieczysz kapitał + dochód pasywny i zero stresu… żadna giełda nie da Ci spokoju
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 08:43PM
RT @AnnPawelec: Kara za Izbę Dyscyplinarną PiS rośnie, już jest 335.000.000€ a licznik dalej bije. Tylko PiS ??
RT @AnnPawelec: Kara za Izbę Dyscyplinarną PiS rośnie, już jest 335.000.000€ a licznik dalej bije.
Tylko PiS ??— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 08:30PM
@RomanskiRafal @pila3d nawet nie wiesz jak bardzo mi było przykro, że nie obudziłem się minutę wcześniej?
@RomanskiRafal @pila3d nawet nie wiesz jak bardzo mi było przykro, że nie obudziłem się minutę wcześniej?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 08:26PM
@korzonekX @SmolenMaciej bzdura… to bardzo stabilny kraj, wręcz raj dla ludzi z kapitałem, nikt tam nie ubije tego co cenią ludzie z całej Europy
@korzonekX @SmolenMaciej bzdura… to bardzo stabilny kraj, wręcz raj dla ludzi z kapitałem, nikt tam nie ubije tego co cenią ludzie z całej Europy
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 08:25PM
@korzonekX @SmolenMaciej Nie. Wystarczy że taki zjeb Glapiński jebnie farmazona w TV i nagle tracisz połowę majątku… a jak wdroży jakiś swój zjebany pomysł w życie to możesz stracić wszystko… chyba że zagraniczne z dywidendami to jeszcze można rozważyć ale nieruchomości lepsze
@korzonekX @SmolenMaciej Nie. Wystarczy że taki zjeb Glapiński jebnie farmazona w TV i nagle tracisz połowę majątku… a jak wdroży jakiś swój zjebany pomysł w życie to możesz stracić wszystko… chyba że zagraniczne z dywidendami to jeszcze można rozważyć ale nieruchomości lepsze
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 08:24PM
@RomanskiRafal @korzonekX @SmolenMaciej dlatego część pakuję w Cypr (firma + nieruchomości), cześć w Hiszpanię (nieruchomości) i powoli badam temat Dominikany…
@RomanskiRafal @korzonekX @SmolenMaciej dlatego część pakuję w Cypr (firma + nieruchomości), cześć w Hiszpanię (nieruchomości) i powoli badam temat Dominikany…
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 08:22PM
Działa koktajl? #Twitter https://bit.ly/3SZVJM0 https://bit.ly/3V95xVY
Działa koktajl?
#Twitter https://bit.ly/3SZVJM0 https://bit.ly/3V95xVY— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 08:00PM