tomaszwyka

RT @AnnPawelec: Kara za Izbę Dyscyplinarną PiS rośnie, już jest 335.000.000€ a licznik dalej bije. Tylko PiS ??

RT @AnnPawelec: Kara za Izbę Dyscyplinarną PiS rośnie, już jest 335.000.000€ a licznik dalej bije. Tylko PiS ??



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 05, 2022 at 08:30PM