Monthly Archives: październik 2022
@wiko_strz haha w punkt
@wiko_strz haha w punkt
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 07:55PM
@xkom_pl było ?
@xkom_pl było ?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 07:54PM
@mateuszbudzen @adas_johny tak
@mateuszbudzen @adas_johny tak
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 07:54PM
@korzonekX @SmolenMaciej i lokata kapitału który przy tym co PiS odpierdala topi się nad wyraz szybko więc jedyny sensowny sposób to wrzucić wszystko w nieruchomości
@korzonekX @SmolenMaciej i lokata kapitału który przy tym co PiS odpierdala topi się nad wyraz szybko więc jedyny sensowny sposób to wrzucić wszystko w nieruchomości
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 07:54PM
@mateuszbudzen @adas_johny ja ostatnio trochę mniej jeżdżę niż zwykle?♂️ https://bit.ly/3CAbe7P
@mateuszbudzen @adas_johny ja ostatnio trochę mniej jeżdżę niż zwykle?♂️ https://bit.ly/3CAbe7P
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 07:51PM
@xkom_pl nie było darmowych minut ?
@xkom_pl nie było darmowych minut ?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 07:49PM
@PabloMoralesPL walczymy do końca!
@PabloMoralesPL walczymy do końca!
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 07:48PM
@korzonekX @SmolenMaciej Cypr to jedyny sensowny kraj w Unii – wyspa, niskie podatki, piękna pogoda, gospodarczo mi pasuje (w tym miesiącu zakładam tam firmę więc mówię serio) Dominikana z kolei jest poza jurysdykcją EU/Polski więc tam część majątku chcę ulokować żeby mnie PiSowskie kurwy nie nękały
@korzonekX @SmolenMaciej Cypr to jedyny sensowny kraj w Unii – wyspa, niskie podatki, piękna pogoda, gospodarczo mi pasuje (w tym miesiącu zakładam tam firmę więc mówię serio)
Dominikana z kolei jest poza jurysdykcją EU/Polski więc tam część majątku chcę ulokować żeby mnie PiSowskie kurwy nie nękały
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 07:47PM
@boctoginta @HenrykKwinto7 ???
@boctoginta @HenrykKwinto7 ???
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 07:45PM
RT @KonradBerkowicz: Państwo zarobiło ponad 1 mld zł z mandatów w 8 miesięcy – to 2x więcej, niż przed rokiem. To pokazuje realny cel podwyżek mandatów – nie jest nim podniesienie bezpieczeństwa, ale podratowanie budżetu. Kierowcy są jedną z najbardziej prześladowanych fiskalnie grup w ?? i ??.
RT @KonradBerkowicz: Państwo zarobiło ponad 1 mld zł z mandatów w 8 miesięcy – to 2x więcej, niż przed rokiem. To pokazuje realny cel podwyżek mandatów – nie jest nim podniesienie bezpieczeństwa, ale podratowanie budżetu. Kierowcy są jedną z najbardziej prześladowanych fiskalnie grup w ?? i ??.
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 07:36PM