tomaszwyka

@korzonekX @SmolenMaciej Nie. Wystarczy że taki zjeb Glapiński jebnie farmazona w TV i nagle tracisz połowę majątku… a jak wdroży jakiś swój zjebany pomysł w życie to możesz stracić wszystko… chyba że zagraniczne z dywidendami to jeszcze można rozważyć ale nieruchomości lepsze

@korzonekX @SmolenMaciej Nie. Wystarczy że taki zjeb Glapiński jebnie farmazona w TV i nagle tracisz połowę majątku… a jak wdroży jakiś swój zjebany pomysł w życie to możesz stracić wszystko… chyba że zagraniczne z dywidendami to jeszcze można rozważyć ale nieruchomości lepsze



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 05, 2022 at 08:24PM