@korzonekX @SmolenMaciej Nie. Wystarczy że taki zjeb Glapiński jebnie farmazona w TV i nagle tracisz połowę majątku… a jak wdroży jakiś swój zjebany pomysł w życie to możesz stracić wszystko… chyba że zagraniczne z dywidendami to jeszcze można rozważyć ale nieruchomości lepsze
posted in twitter
@korzonekX @SmolenMaciej Nie. Wystarczy że taki zjeb Glapiński jebnie farmazona w TV i nagle tracisz połowę majątku… a jak wdroży jakiś swój zjebany pomysł w życie to możesz stracić wszystko… chyba że zagraniczne z dywidendami to jeszcze można rozważyć ale nieruchomości lepsze
@korzonekX @SmolenMaciej Nie. Wystarczy że taki zjeb Glapiński jebnie farmazona w TV i nagle tracisz połowę majątku… a jak wdroży jakiś swój zjebany pomysł w życie to możesz stracić wszystko… chyba że zagraniczne z dywidendami to jeszcze można rozważyć ale nieruchomości lepsze
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 08:24PM